I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu)

I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu) Top sürme ve düz koşu Ok tuşlarıyla oyuncunuzu her yöne koşturabilirsiniz.             Top sürme ve düz koşu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06 Nisan 2010, 15:19:11

I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu)

__rotator_param_f


I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu)

Top sürme ve düz koşu
Ok tuşlarıyla oyuncunuzu her yöne koşturabilirsiniz.

           Top sürme ve düz koşu
Top sürerken futbolcunuz daha yavaş koşar.

           Top sürme ve düz koşu
Koşarken "Shift" tuşuna basarak depara kalkabilirsiniz. Ancak uzun süren deparlar enerjinizi çabuk tüketir. Enerjiniz bittiğinde tekrar dolması için dinlenmeniz gerekir. Oyunda ayrıca iki tip maç modu olduğunu göreceksiniz. Pro mod ve normal mod. Pro modda deparsız koşarken de enerjiniz az da olsa azalır, depara kalkınca ise hızla azalır.Normal modda ise deparsız koşarken enerjiniz azalmaz, depara kalkınca ise hızla azalır. Maç seçtiğiniz ekranda üzerinde yıldız işareti bulunan maçlar pro mod maçlarıdır.

           Top sürme ve düz koşu
"Q" tuşuna çok kısa basarak (vuruş gücü barında kırmızı bölgeyi geçmeyecek kadar) topu koşuyolunuza atabilir ve tekrar alabilirsiniz. Peşinizdeki futbolcuların size yetişmesini engellemek için iyi bir taktiktir.

           Top çalma
Top rakipteyken "A" tuşu ile topa kayabilirsiniz. Faul yapma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu yüzden dikkatli kullanmanızı öneririz. Ayrıca rakibe hangi açıdan müdahale ettiğiniz de faul ihtimalini etkliyecektir. Arkadan müdahalelerin faul olması ve kartla cezalandırılma olasılıkları daha yüksektir. Yandan müdahalelerin faul şansı biraz daha az olmakla birlikte önden müdahale en az faul ihtimaline sahip olandır.

           Top çalma
Top sizde değilken “D” tuşuyla da topa hamle yapabilirsiniz. Faul yapma ihtimaliniz kayarak müdahaleye oranla çok daha düşüktür. Ayrıca rakibe hangi açıdan müdahale ettiğiniz de faul ihtimalini etkliyecektir. Arkadan müdahalelerin faul olması ve kartla cezalandırılma olasılıkları daha yüksektir. Yandan müdahalelerin faul şansı biraz daha az olmakla birlikte önden müdahale en az faul ihtimaline sahip olandır.

           Top çalma
Koşarken "CTRL" tuşuna basılı tuttuğunuzda yakın markaj yapmaya başlarsınız. Yakın markaj yaparken, geçen topun size çarpma ihtimali artacaktır.

           Top çalma
Yakın markaj durumundayken topa hamle yaptığınızda ("A" ya da "D") faul yapma ihtimaliniz önemli ölçüde azalır.

           Pas verme ve orta
"S" tuşu ile takım arkadaşınıza kısa-pas verebilirsiniz. Tüm paslarda ne kadar basılı tutarsanız (vuruş gücü barını ne kadar doldurursanız) o kadar ileride bir takım arkadaşınızı hedef olarak seçip pas atarsınız.

           Pas verme ve orta
"Q" tuşuna basarak takım arkadaşınızın koşuyoluna pas atabilirsiniz.

           Pas verme ve orta
"S" ye basılı tutarken ok tuşları ile pasa yön verebilirsiniz. Aynı prensip “Q” ve “A” tuşları ile pas verirken de geçerlidir. Örneğin sağa koşarken aşağı pas verebilirsiniz.

           Pas verme ve orta
"A" tuşu ile takım arkadaşınıza havadan orta yapabilirsiniz.

           

    Videoları izleyemiyorsanız sisteminize "Flash Player" yükleyiniz. Videoları tam ekranda izliyebilmektesiniz!
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2010, 16:19:45 Gönderen: BA »

I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu) indir, I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu) full, I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu) tek link, I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu) 2014, I Can Football Nasıl Oynanır (Videolu) torrent

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 
ÜYELER İÇİN YASAL UYARI

Bu sitede paylaşılan tüm materyaller tanıtım amaçlıdır. İzlediğiniz veya indirdiğiniz tüm dosyalar sitemiz üzerinde ya da sunucumuzda barınmamakla birlikte yasalar çerçevesince 24 saat içinde indirmiş olduğunuz dosyaları sisteminizden silmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde doğabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını bilmeniz gerekir. Bununla beraber, bahsi geçen materyallerin lütfen lisanslarını veya orjinallerini satın alınız ve eser sahibine destek olunuz. Forum alanlarını kullanırken; üçüncü şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak, pornografik görüntüler paylaşmak, hak sahibinden izin almadan mp3, film, dizi, video, yazılım gibi eserleri doğrudan paylaşmak, ayrıca ilgili lisans sahibi olmayan sitelere erişim için link paylaşmak hukuka ve yasalara aykırıdır. Bununla beraber bahsi geçen materyallerin hiçbiri sitemizin sunucusunda barınmamaktadır.


HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA


Ortak Paylaş, yasalar ile birlikte telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş vede bunu üyelik sözleşmesinde açıkca beyan etmiş bir sitedir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada belirtildiği üzere yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri tek tek kontrol etme yükümlülüğü, zorunluluğu yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkın kapsamına giren eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, abuse@ortakpaylas.com email adresinden bizlere ulaşabilirler (Telif hakkı belgesi ile beraber). Gelen talep ve şikâyetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek ve haklı bulunmanız durumundan ihlâl olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Tarafımıza gelen e-postalara en geç 72 saat içinde dönüş yapılmaktadır.Reklam vermek için webmasterreklam@gmail.com adresine e-mail gönderiniz
for advertising contact webmasterreklam@gmail.com


Forum ile ilgili her türlü teknik sorununuz için contact@ortakpaylas.com adresine e-mail gönderiniz
Please sent an e-mail to contact@ortakpaylas.com for your techinical issues